Управа школе

Славица Зајић Смиљанић

Директор

Маја Гавриловић Стаменковић

Помоћник директора

Администрација школе

Снежана Вукчевић, секретар

 Биљана Ђурић, административни радник

Љубица Јанковић, рачуновођа

Драгица Родић, благајник

Стурчни сарадници

Бранкица Ристановић, психолог

Јелена Цвејић, педагог

Боро Рајчевић, социјални радник

 Милић Митровић, педагошки асистент

 Олга Васић, библиотекарка

Александра Малић, библиотекарка

Разредна настава

Први разред

Славица Лазић
Гребовић Весна
Цупара Марина
Ковачевић Биљана
Лончар Љиљана
Бероња Дубравка
Катарина Чимбуровић

Други разред    

Радовановић Славица
Продановић Маћешић Радојка
Додик Снежана
Глигоријевић Аница
Слађана Стамболовић
Петровић Рузмаринка

Трећи разред

Савић Александра
Гвоздић Миља
Зечевић Александра
Цветковић Љерка
Стошић Весна
Ђорђевић Радмила

Четврти разред

Миленковић Мaja
Јовановић Драгана
Белецки Вања
Солар Ана
Рибаћ Марина
Ралић Горица

Продужени боравак

 Микетић Слађана
Анђелка Дрљан

Предметна настава

Српски језик и књижевност:

Радослава Живановић
Тања Рончевић
Снежана Шипка
Сандра Живановић
Јелена Ковачевић
Наташа Сретеновић
Бојана Божић

Енглески језик:

Татјана Крстајић
Слађана Милетић
Драгана Лабус
Јасмина Васић
Сања Бранисављевић Јованов
Драгана Мијатов

 Руски језик:

Божана Стојановић
Весна Јанковић
Моника Хандађ
Драгана Лабус

Математика:

Божица Малетин
Тихомир Мрдак
Снежана Касемовић
Јована Стевановић
Марија Зејак
Александра Богдановић

Физика:

Сузана Милетић
Марија Јовановић

Хемија:

Милица Берга
Биљана Алавуковић 

Биологија:

Катарина Тодоровић
Небојша Илић
Анђелка Петровић  

Историја:

Драгица Босанац
Милан Јовановић
Татјана Обрадовић

Географија:

Драгана Галијаш
Жељко Глазер
Александра  Петровић
Тамара Алексић

 Техника и технологија:

Дражен Шипка
Горан Павловић 
Мирјана Боројевић
Ранка Париповић
Јелена Николић Јовановић
Никола Ђорић  

Информатика и рачунарство:

Никола Ђорић
Јелена Стефановић
Ерика Елевен  

 Ликовна култура:

Ивана Стојковић  
Јелена Златковић Величковић
Ева Гравера  

 

Музичка култура:

Ивана Велимировић
Ана Божовић   

 
Физичко васпитање:

Славиша Тодоров
Милош Милошевић
Сунчица Андрић
Татјана Петровић

Православни катихизис:

Милорад Алексин
Станиша Уверић 

Исламска веронаука:

Елдин Ашћерић

Грађанско васпитање:

Јелна Тмушић
Светлана Дељанин

Домаћинство

Силвија Грковић

Техничко и помоћно особље

Домар школе

Томислав Главина
 
Спремачице

Снежана Гојак
Зорица Вујановић
Катица Ђекић
Драгана Петровић
Станка Ивановић
Татијана Калањ
Биљана Живковић
Радослава Дракулић
Милена Миладиновић
Радојка Ђоба