Дух такмичења у одељењу IV-7

Такмичења

Поред планираних активности у школи, ученици IV-7 учествовали су на различитим такмичењима, на манифестацијама и конкурсима у организацији општине Палилула и града Београда, међународним и републичким конкурсима и такмичењима.

Учитељица Рузмаринка Петровић мотивисала је своје ученике да учествују на различитим такмичењима, а све у циљу развијања културе говора, читалачких навика и правилног изражавања. Подстицање стваралачког рада, такмичарског духа и неговање музичких  вредности  били су приоритети у свим слободним активностима овог одељења.

Учешће на многобројним такмичењима допринело је афирмацији образовно-васпитног рада, постигнућа ученика и подизање квалитета образовања.

Ученици IV-7 награђивани су у другом, трећем и четвртом разреду.

2. разред школска 2016/2017         II – 7

1. место, општинско такмичење рецитатора Теодора Ристић

2. место, општинско такмичење „Златна сирена“ у категорији соло-певач, Теодора Ристић

3. разред,  школска 2017/2018. – учешће одељења III-7 на такмичењима

1. место,  општинско такмичење Вокалне групе и хорови

1. место, општинско такмичење Најраспеваније одељење

2. место, градско такмичење Најраспеваније одељење

3. место,  градско такмичење Вокалне групе и хорови

3. место, општинско такмичење Демус соло певање, Теодора Ристић

Ученици наше школе III7,под вођством учитељице Рузмаринке Петровић, освојили су 2.место на ДЕМУС-у, градском такмичењу основних школа из Београда-„Најраспеваније одељење“  Теодора, Ристић, ученица III7, освојила је 3.место на такмичењу „Златна сирена“, соло.

4. разред школска 2018/2019 – учешће одељења  IV-7 на такмичењима

3. место, општинско такмичење Најраспеваније одељење

3. место, општинско такмичење Демус соло певање, Ристић Теодора

1. место,  општинско такмичење Вокалне групе и хорови